Наша школа

Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 щодня гостинно зустрічає своїх учнів, відкриваючи перед ними дивний світ нових знань та вражень.
       Школа збудована і відкрита у 1962 році за адресою: вул. Гайдара, 34.  У 1998 році відкрито окреме приміщення для школи І ступеня (початкової) за адресою: вул. Пілотська, 125.
            
         Початкова школа – перша сходинка у Країну знань. Завдяки плідній роботі адміністрації, педагогічного колективу, технічного персоналу наші маленькі учні долають цю сходинку в атмосфері добра, розуміння, підтримки. До їхніх послуг – кабінет музики, кабінет англійської мови, спортивний та актовий зал, логопедичний кабінет, медичний та стоматологічний кабінети, кімната відпочинку, спортивний майданчик, басейн. Затишні сучасні класні кімнати, які щодня поповнюються навчальними іграми, методичними та дидактичними матеріалами, аудіо- та відеоапаратурою, оргтехнікою, – результат тісної співпраці педагогів та батьківського колективу.  
         Для дітей з особливими потребами у школі створено денний центр, у якому працюють кваліфіковані асистенти вчителів – реабілітологів, які проводять навчальні заняття за індивідуалізованими навчальними планами, соціальний педагог, психолог, лікар – реабілітолог. 


        


     


       Учні початкових класів – активні члени дитячого обєднання «Країна Барвінкова». Вони із задоволенням беруть участь у різноманітних виставках, конкурсах, оглядах художньої самодіяльності. 

       Результат роботи педагогів школи –  не лише міцні знання учнів, їх перемоги у шкільних, міських та всеукраїнських олімпіадах конкурсах («Колосок», «Кенгуру», «Патріот», знавців рідної мови ім. П.Яцика та ін.), а й готовність продовжувати навчання у середній ланці школи.

Більше про історію нашої школи, її традиції, свята та будні на  http://khmelschool8.at.ua